datezone ogłoszenia
zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

WSIADAJ NA TE 5 ROZSTAWIONYCH POZYCJI!

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Więc chcesz spróbować rozkroku? Tak, ty! Taka pozycja seksualna jest przez większość czasu stosunkowo łatwa i super wygodna dla obojga partnerów.  Co jeszcze lepsze, można to zrobić na wiele różnych sposobów.


Aby być bardziej precyzyjnym, oto dwie definicje słowa „straddle”:
„Akt siedzenia lub stania z szeroko rozstawionymi nogami”.
„Usiądź lub stań z jedną nogą po obu stronach”.
Zasadniczo ta pozycja pozwala wsiąść na siodło na wszelkiego rodzaju ekscytujące i seksowne przejażdżki! Przyjrzyjmy się różnym sposobom, w jaki możesz siedzieć okrakiem lub siedzieć okrakiem w czasie gry!

5 RÓŻNYCH ROZSTAWIONYCH POZYCJI DO WYPRÓBOWANIA DZIŚ WIECZOREM!

Masz ochotę na inny sposób? Wypróbuj te pozycje okrakiem dla rozmiaru…
1. STRADDLE SEKSU ORALNEGO
Facesitting może być niezwykle przyjemna dla obojga partnerów. Daje również straddlerowi szansę przejęcia kontroli nad swoją przyjemnością, jednocześnie dając partnerowi doskonały widok na swoje ciało.
Aby wykonać ten rodzaj rozkroku, połóż jednego partnera na plecach, podczas gdy drugi opuszcza genitalia na twarz. W tej pozycji straddler opierałby swój ciężar na kolanach lub odchylał się do tyłu i kładł swój ciężar na rękach. Ta pozycja działa również wtedy, gdy straddler staje na czworakach .
Kolejny bonus? Osoba, która znajduje się okrakiem, może się masturbować podczas penetracji, aby wywołać jeszcze większe podniecenie.
Aby ta pozycja była bardziej komfortowa, proponujemy odpoczywać na miękkiej powierzchni, takiej jak łóżko lub sofa. Poduszka dla siedzącego okrakiem może również pomóc w wygodzie.

2. PRZEKRACZANIE NOŻYC

Nożyce to pozycja seksualna, w której dwoje partnerów stoi naprzeciwko siebie i krzyżuje nogi, tak aby ich genitalia się stykały. A dla seksownego akcentu jest coś, co nazywa się „nożycowym straddle”.
Możesz cieszyć się tym, kładąc się ze swoim partnerem, tak aby obie głowy znajdowały się po przeciwnych stronach łóżka i ułóż nogi w kształcie litery „X”. Następnie niech jeden partner ustawi się po prawej stronie z podniesioną nogą i umieść go wokół lewej strony partnera. Drugi partner uklęknie i usiądzie okrakiem na prawej nodze swojego partnera.
Ta pozycja jest dość fantastyczna z wielu powodów: pozwala na głębszą penetrację , może skłonić do kontaktu wzrokowego i pozostawia wolne ręce dla dodatkowej stymulacji.

3. SIEDZENIE NA KRZEŚLE

Chociaż może to wymagać nieco więcej wysiłku, jeśli chodzi o utrzymanie równowagi i wymaga odrobiny elastyczności – jeśli jest zrobione dobrze – jest całkowicie satysfakcjonujące i pikantne.
Oddział penetrujący usiądzie na krześle, odwrotnie. Następnie ich partner siada na penisie/dildo swojego partnera z nogami zgiętymi pod kątem 90 stopni nad krzesłem. I voila!

4. COWGIRL/REVERSE COWGIRL STRADDLE Z TWIST

Bardziej powszechną pozycją okrakiem jest pozycja kowbojki lub kowbojki odwróconej . I chociaż może to zrobić jeden partner po prostu siadając na plecach, podczas gdy drugi siedzi na nim i okrakiem, istnieje inny sposób, aby cieszyć się tą pozycją…
Niech jeden partner położy się na plecach z lekko ugiętym kolanem. Drugi wspina się na nie prostopadle i odwrócony od swojego partnera. Następnie usiądą na penisie/dildo partnera, z nogami po jednej stronie obok zgiętej nogi partnera. Mogą oprzeć jedną rękę na kolanie partnera, a drugą na klatce piersiowej. Niezbyt odrapany, prawda?

5. JEDNONOGA W GÓRĘ OKRAKIEM

Niech partner, który będzie penetrowany, położył się na plecach z jedną nogą uniesioną, opierając się na ramieniu partnera lub lekko zgięty w kolanie. Penetrujący partner będzie następnie okrakiem na wyciągniętym udzie partnera.
Ten rodzaj straddle może być bardzo erotyczny, ponieważ pozwala na głębszą penetrację i pozwala obojgu partnerom patrzeć na siebie podczas schadzki!
Teraz, gdy masz jeszcze pięć pozycji seksualnych do wypróbowania, czy jesteś gotowy, aby wrócić na siodło i cieszyć się ekscytującą i seksualną jazdą? Taaaaa!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x